VERY yayınlarında şu anda yayinlanmakta olanlar:

VERY magazine, 1997 yılında çıkarıldı
VERYstyleguide, Şehir Rehberleri, Ekolojik Şehir Rehberleri ve VERY Moda (2000 yılında çıkarıldı)
VERYstylemap, Ekolojik Şehirler

VERY’nin icadı, Uscha Pohl’un Newyork Tribeca’da 1996’da açtıgı UP&CO isimli sanat ve moda mekanına dayanır.VERY UP & CO, 90’ların sonuna doğru moda/sanat ve tasarım üçlüsünün geçitini başlatan ilk kuruluşlarından birisi oldu. Burada ‘geçit’ kelimesinin ‘birleşme’ kelimesi ile farkını şu sekilde ifade etmek istiyoruz: VERY UP & CO farklı disiplinleri biribirleri ile yanyana,birbirlerine paralel olarak karakterize eder. Her ne kadar kişisel çalışma birden fazla alana hitap edebilir olsa da; asıl anahtar her disiplinin kendi içindeki bütünlüğündedir.

Tüm VERY basımlarının annesi olan VERY magazine sanatın ve yaratıcılığın çok yönlü bakışını düzenlemek yerine; bunların küratörlüğünü temsil edip;sanatçılarla işbirliği içinde gelecek adına cevapları bulmak için geçmis ve şimdiyi biraraya getiriyor.

VERY CITY rehberleri, şehirleri hip ve modayı,muziği,santı bilenlerin gözünden yansıtır. VERY ECOLOGICAL CITIES (ekolojik şehirler) ‘in de yayınlanması ile birlikte, her rehber günlük yaşantımız için ekolojik,sürdürülebilir, etik seçenekleri de beraberinde sunmaktadır. Mevcut basımlar: LONDRA, NEWYORK, PARİS, BERLİN, Özel Basım: RİO DE JANEİRO; Yakında: MİLANO, ROMA, BUENOS AİRES, LİMA, İSTANBUL VERYstylemap(stil haritası) ECOLOGICAL CITY(ekolojik şehir), etik seçimlerinize eşlik eden bir haritadır. VERY FASHION (moda) rehberleri , moda sektörünün uluslararası seyahat edenleriiçin gerekli bir cep kitabıdır.

VERY UP& CO, Londra merkezinin yanısıra NewYork ve Paris’te de bulunmaktadır. 1998 yılından bu yana Uscha Pohl, Londra’da Royal College of Art’ta erkek giyimi üstüne ders vermektedir.Ayrıca moda danışmanlıgı da yapmakta olup; değişik artistlerle de iş birliğinde bulunuyor.

Tüm VERY Yayınları kurucusu/sahibi Uscha Pohl tarafından düzenlenmiş ve yayınlanmıştır.

VERY UP & CO