VERYstyleguide’lar 2 değişik sınıfta yayınlanır: ŞEHİR&EkolojikŞEHİR ve MODA.

VERYstyleguides CITY cep boyutunuzdaki başucu kitabınızdır.VERY şehir rehberleri çok insan için her şehrin orada yaşayan VERY kahramanlarının gözünden portrelemiş ve onların kişisel tavsiyelerinin yakalanarak sunuldugu, önceden organize edilmiş bir adres defteridir. Rehbere moda,alışveriş,kültür,gurme zevkler, tüm diğer eğlence aktiviteleri ve o şehre dair bilinmesi gereken tüm iyi şeyler adına göz atın. Bir çesit mini magazine ve kişisel alışveriş günlüğü gibi olan bu rehberler korkusuz şehir kaşiflerinin çantaları için en gerekli; kesinlikle unisex –kot yada ceketin cebine sığabilecek boyda.

"...Çok moda olanların kesinlikle sahip olması gereken!"
JALOUSE USA
"Bilinmesi gerekenler listesindeki paketlenmiş reçel..."
TRAVEL & LEISURE
"...modayı takip eden gezginler; evi onsuz terketmeyin."
DAILY TELEGRAPH
"...nabzın üstünde parmağı var."
BRITISH VOGUE

Ekolojik kısım VERY CITY’nin diğer yüzünde yenı kapak olarak iki yönlü tasarlandı: Şehir rehberinin bu kısmı tamamen şehrin etik ve ekolojik adreslerinin bulunduğu yerlere adandı.Kendine özel ayrı arka kapağı ile rehber, ekolojik ve etik prensipleri günlük hayatlarının içine enjekte etmeyi amaç edinmiş herkes için ekolojik bir seçenek sunuyor. Tüm bunların hepsi okuyucuya kendi inançları doğrultusunda yaşamak ve alışveriş yapmak adına; şehrin daha az bilinen bölgelerini keşfederek buralarda ekolojik ve/veya etik olarak üretimleri ve tedarikleri sağlanan kaliteli moda markalarına ulaşma şansını sağlıyor.Ekolojik rehberin tanıtımında yer olan VERY kahramanlarımız içinde Katharine Hamnett, David de Rothschild, KT Tunstall, Summer Rayne Oakes, Nina Dolcetti ve Almanya’nın önde gelen ekolojik dizayn Profesörü Herbert Weinand bulunuyor. Ecological London’nın online versiyonu için lütfen burayı tıklayınız.


VERY CITY GUIDES (12. Baskı):
VERY New York, London, Paris, Berlin

Özel Basım: Rio de Janeiro

Yakında: VERY Milano, Roma,
Yakında: Buenos Aires, Lima,
Yakında: İstanbul ...

Yıllık - A6, cep boyutu.


VERYstyleguide FASHION uluslararası moda/sanat/dizayn üçlemesi için 19 değişik şehrin içeriği ile düzenlediği ‘mutlaka sahip olunmalı ’ adres defterini gururla sunuyor. Bağımsızlık ve öncülük tutkusuyla ve üstelik perdenin arkasındaki yüzler ve favori kişilerinizin detayları ile birlikte VERYstyleguideFASHION adres defterlerinin en üst seviyedekilerinin en iyisi.

2006 VERY FASHION’DA YER ALAN ŞEHİRLER:
Barselona, Madrid, Belçika, Almanya, Budapeşte, İstanbul, Londra, Milano, Roma, Viyana, Paris, Şanghay, Tokyo, Sidney, Buenos Aires, Sao Paulo, Rio de Janeiro, Los Angeles, New York.

Aralıklarla yayınlandı – A6, cep boyutu.

Tüm VERY Yayınları kurucusu/sahibi Uscha Pohl tarafından düzenlenmiş ve yayınlanmıştır.

VERY UP & COVERYstyeguides CITY & Ecological CITY VERYstyleguides FASHION